O nas

Wysokiej jakości sprzęt audio, efektowna oprawa świetlna – to aspekty, na jakie kładziemy nacisk. Dysponując nagłośnieniem marki BOSE jesteśmy w stanie zagrać w większości miejsc, gwarantując świetną jakość dźwięku. Dysponujemy własnymi efektami świetlnymi, zawieszonymi na profesjonalnej rampie o szerokości 4 metrów i wysokości 3 metrów, które w połączeniu z dymiarką pozwalają zapewnić klimat dyskotekowy, pozostawiający niesamowite wrażenia wizualne. W galerii dostępne są zdjęcia prezentujące nasze oświetlenie oraz nagłośnienie.

Wojtek  (wodzirej, saksofon, keyboard, wokal)

Pomysłodawca i założyciel „EWENT-u”. Muzyka w jego życiu jest obecna odkąd pamięta. Posiada wieloletnie doświadczenie, które zdobywał z innymi grupami muzycznymi. Charakterystyczny głos to jego cecha rozpoznawcza. Dusza towarzystwa. Rozbawi każdego, nawet najbardziej wybrednych.
W EWENT’cie wokalista, basista i saksofonista. Autor tekstów i muzyki do autorskich piosenek.

Patrycja   (wokal)

Córka Wojtka. Styczność z muzyką ma od najmłodszych lat. Swoje początki wokalne rozpoczynała już w szkole podstawowej ucząc się gry na keyboardzie oraz w szkolnym zespole wokalno-instrumentalnym. Swoim głosem wzbogaca repertuar całego zespołu.

Czarek (gitary, wokal)

Wybitny gitarzysta. Żaden styl i gatunek muzyczny nie jest dla niego tajemnicą, a ze swojej gitary potrafi wykrzesać to, co najlepsze. Dzięki temu nadaje niepowtarzalny klimat na każdej imprezie.